BARTOSZ KUPISZAK

Urodzony: 24.07.1986r.

Bartosz urodził się z porażeniem mózgowym cztero-kończynowym.  Od 6 miesiąca życia jest pod stałą opieką grona specjalistów. Chłopak wymaga stałej , regularnej rehabilitacji. Bartosz nie poddaje się- chce ćwiczyć. Niestety kosztowne leczenie bardzo obciąża budżet rodziny. Aktywnie uczestniczy w zajęciach w Śląskim Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych i Płetwonurków jako forma rehbilitacji.

Od 2012 roku Bartosz jest Podopiecznym Fundacji PRO-EKO. Dzięki temu  może gromadzić środki na:

• leczenie i rehabilitację,
  • zakup sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego
  • korzystanie z zajęć opiekuńczych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych,
  • zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze ułatwiające funkcjonowanie
  • zakup sprzętu sportowego , uczestnictwo i zajęcia w Śląskim Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych Płetwonurków w ramach rehabilitacji

Możesz podarować Bartoszowi swój 1% podatku!

lub przekazać dobrowolną darowiznę :

drukPrzelewu (2)